Det er med stolthet vi deler enkelte av våre referanser.

Merk at ACA's kundeportefølje spenner seg over et vidt spekter av mer enn kun sport.

  • Skiskyting:

  • Norges Skiskytterforbund - Biathlon Pool

  • Team Maxim Biathlon

  • Martin Femsteinevik, skiskytter, Norges Cupvinner, og dobbelt norsk juniormester

  • Jens Petter Toresen, skiskytter

  • Sivert Bakken, skiskytter, verdensmester, skiskytter på Rekruttlandslaget for Norge og gullvinner av Ungdoms-OL

  • Vebjørn Sørum, skiskytter på Rekruttlandslaget for Norge og junior verdensmester

  • Ole Andreas Flotten, Tidligere skiskytter og sølvmedaljevinner i NM

  • Kristoffer Sørnes, tidligere skiskytter, NTG Lillehammer

  • Johan-Olav Botn, skiskytter, Team Hugaas

  • Simen Hårstad, skiskytter, Team Hugaas

  • Fredrik Gjesbakk, Skiskytter på Rekruttlandslaget for Norge

  • Mathea Tofte, Tidligere skiskytter på Rekruttlandslaget for Norge

  • Ole Einar Bjørndalen, Tidligere skiskytter og tidenes vinterolympier

  • Tarjei Bø, Verdensmester og Olympisk mester for Norge

  • Lars Helge Birkeland, Skiskytter for Norge

  • Henrik L'abée-Lund, Tidligere skiskytter for Norge og WC rennvinner

  • Ingrid Tandrevold, Skiskytter for Norge

  • Tiril Eckhoff, Verdensmester, og skiskytter for Norge

  • Jonas Uglem Mobakken, skiskytter, WANG Toppidrett

  • Hilde Fenne, Tidligere skiskytter for Norge

  • Ragnar Hagen, leder for helseteamet i Norges Skiskytterforbund

  • Ragnhild Femsteinevik, skiskytter Rekruttlandslaget for Norge og bronsemedaljevinner i NM

  • Sindre Pettersen, skiskytter på Rekruttlandslaget for Norge og junior verdensmester.

  • Vegard Bjørn Gjermundshaug, skiskytter, vinner av IBU

  • Filip Fjeld Andersen, Skiskytter, Rekruttlandslaget for Norge

  • Aleksander Fjeld Andersen, Skiskytter, Team Mesterbakeren

  • Kristina Bergmann, skiskytter

  • Marit Øygard, Skiskytter, Team Maxim

  • Juni Arnekleiv, Skiskytter og junior verdensmester, på Rekruttlandslaget for Norge

  • Andrejs Rastorgujevs, Skiskytter for Latvia

  • SWIX Racing Team

  • TOKO Racing team

  • Langrenn:

  • Norges Skiforbund - Skipool Norway

  • Slovenia Ski Association - Sloski Skipool

  • Team Sport1 Skinstad, langrenn

  • GB Snow Sport, det britiske skilandslaget

  • Andrew Musgrave, løper for det britiske langrennslandslaget

  • Andrew Young, løper for det britiske langrennslandslaget

  • James Clugnet, løper for det britiske langrennslandslaget

  • Hans Kristian Stadheim, trener for det britiske skilandslaget

  • Petter Soleng Skinstad, langrennsløper, Team Sport1 Skinstad

  • Mårten Soleng Skinstad, langrennsløper, Team Sport1 Skinstad

  • John Kristian Dahl, tidligere vinner av WC, Norgesmester, tredobbelt vinner av Vasaloppet, vinner av Birkebeinerrennet og La Sgambeda, Team United Bakeries

  • Øyvind Olstad, Norges Toppidrettsgymnas Geilo

  • Martine Morgen Øvrebust, Team Veidekke Midt-Norge

  • Per Ola Gasmann, NTG Lillehammer, hovedtrener Langrenn

  • Jan Arthur Reinås, tidligere langrenn 

  • Aksel Rosenvinge, tidligere langrenn

  • Eirik Sverdrup Augdal, NSF Senior Langrennslandslag

  • Gjøran Tefre, langrenn, Team Veidekke Vest

  • Joachim Aurland, Team Veidekke Innland

  • Madshus Ski AS

  • Vetle Thyli, Langdistanse, langrenn og vinner av FredagsBirken, Team Kaffebryggeriet

  • Vibeke Persen, tidligere langrennsløper

  • Vegard Bjerkreim Nilsen, Tidligere Lillehammer Skiklub, langrenn

  • Thomas Gifstad, Rustad IL, langdistanse langrenn

  • Torgeir Skare Thygesen, Team Rustad IL

  • Magnus Stensås, Team Veidekke MidtNorge og vinner av Toppidrettsveka

  • Sindre Bjørnestad Skar, NSF Senior Langrennslandslag og vinner av WC

  • Jørgen Lippert, Verdensmester, U23 landslag langrenn Norge og Team Veidekke Oslofjord

  • Petter Stakston, Team Veidekke, Søre Ål IL, langrenn

  • Sondre Turvoll Fossli, NSF Senior Langrennslandslag

  • Henrik Gullikstad, Søre Ål IL

  • Oda Nerdrum, langrenn, Ringkollen Skiklubb

  • Johanne Hauge Harviken, Team Veidekke Innland

  • Aleksander Dyrberg Ek, Team VNorconsult og vinner av Blink Sprint

  • Lotta Udnes Weng, Elitelandslaget senior Langrenn, Norge

  • Marius Svendsby, langrennsløper

  • SWIX Racing Team

  • TOKO Racing team

  • Hopp, ski

  • Norges Skiforbund - Skipool Norway Hopp

  • Norges Hopplandslag

  • Alexander Stöckl, trener for Norges hopplandslag

  • Anders Fannemel, Norgesmester, Verdensmester i skiflyging og Verdensmester Stor bakke

  • Andreas Stjernen, Norgesmester, Verdensmester i skiflyging og Olympisk gullmedaljevinner

  • Daniel Andre Tande, Trippel Verdensmester i skiflyging og Olympisk gullmedaljevinner

  • Johann Andre Forfang, JR-Verdensmester, Verdensmester i skiflyging og Olympisk gullmedaljevinner

  • Halvor Egner Granerud, JR-Norgesmester, JR-Verdensmester og Norgesmester

  • Kenneth Gangnes, Verdensmester i skiflyging og Norgesmester

  • Robert Johansson, Norgesmester, Verdensmester i skiflyging og Olympisk gullmedaljevinner

  • Maren Lundby, Norgesmester, Verdenscupvinner og Olympisk gullmedaljevinner

  • Kombinert, nordiske grener

  • Norges Skiforbund - Skipool Norway Kombinert

  • Det norske kombinertlandslaget på ski​

  • Mikko Kokslien, Tidligere kombinertløper for Norge

  • Håvard Klemetsen, Tidligere kombinertløper for Norge, Olympisk mester og Norgesmester

  • Jarl Magnus Riiber, kombinertløper for Norge, verdenscupvinner og olympisk gullmedaljevinner

  • Jørgen Graabak, Dobbel Olympisk mester

  • Espen Andersen, kombinertløper for Norge

  • Simen Tiller, kombinertløper, rekruttlandslag for Norge

  • Emil Ottesen, kombinertløper, juniorlandslag for Norge, Granåsen Ski Team

  • Smøreboder - Inneklima Sport

  • Arne Aas, Gå For Gull AS

  • Truls Hanssen, SWIX Racing Service

  • Ole Bjørn Tretterud, SWIX Racing Service, skiskyting

  • Morten Sætha, SWIX Racing Service, langrenn

  • Henrik Johnsen, SWIX Racing Service

  • Øyvind Olstad, leder for langrenn og skiskyting på NTG Geilo

  • Marko Gracer, Slovenia Ski Association - Sloski Skipool

  • Tobias Dahl Fenre, utviklingssjef i Norges Skiskytterforbund

  • Per Wiik, Madshus Ski Racing

  • Ivar Michal Ulekleiv, smøresjef, Norges Skiskytterforbund

  • Espen Mikkelsen, skismører Norges Skiskytterforbund

  • Dag Erik Kokkin, skismører for Rossignol Nordic

  • Øyvind Mobakken, Racingsjef i Rossignol Nordic

  • Rekruttlandslaget, Norges Skiskytterforbund

  • Skiglede AS

  • Steffen Hoos, TOKO Wax Racing Team

  • Henrik Johnsen, Swix Racing Team - Cross Country

  • Ole Bjørn Tretterud, Swix Racing Team - Biathlon

  • Morten Sætha, Swix Racing Team - Cross Country

  • Tangstad Skiservice

  • Kenneth Gangnes, teknisk sjef for NSF Hopp

  • NSF ParaTeam

  • Ishockey

  • Det Norske ishockeylandslaget

  • Ole Fosse, lege Lillehammer IK

  • Jonas Holøs, back for HC Fribourg-Gottéron og Norge

  • Daniel Sørvik, back for HC Litvinov og for Norge

  • Lars Haugen, keeper for Klagenfurter AC og keeper for Norge

  • Mathias Trygg, Manglerud Star Hockey

  • Colin Spaberg Olsen, Vålerenga Hockey

  • Joakim Eidsa Arnestad, Lillehammer Ishockeyklubb

  • Even Engjom, Örnsköldsvik Hockey og Norge

  • Gustav Willman Borvik, Sport Vaasa (SM Liiga) og Norge

  • Brian Ihnacak, HC Dynamo Pardubice

  • Kristian Røykås Marthinsen, Saskatoon Blades (WHL)

  • Jonas Oppøyen, Vålerenga Hockey

  • Christian Fosse, Lillehammer IK

  • Austin Cangelosi, Nürnberg Ice Tigers

  • Brendan Ellis, Lillehammer IK

  • Robin Soudsky, Lillehammer IK

  • Joakim Eidsa Arnestad, Lillehammer IK

  • Stian Kaltrud Nystuen, Lillehammer IK

  • Christoffer Bengtsberg, Lillehammer IK

  • Adrian Saxrud Danielsen, Lillehammer IK

  • Jacob Lundell Noer, Lillehammer IK

  • Mads Homdrom, Lillehammer IK

  • Emil Lund Nyhus, Lillehammer IK

  • Alexander Reichenberg, Oskarshamn IK

  • Randonee

  • Det norske randoneelandslaget

  • Hans-Inge Klette, løper for Norge

  • Lars Erik Skjervheim, løper for Norge og norgesmester

  • Malene Blikken Haukøy, løper for Norge

  • Glenn Tore Løland, løper for Norge

  • Stine Haustreis, løper for Norge

  • Telemark

  • Trym Nygaard Løken, Verdensmester og World Cupvinner

  • Sommeridrett
  • Henrik Ingebrigtsen, Norgesmester og Europamester i friidrett
  • Filip Ingebrigtsen, Norgesmester og Europamester i friidrett

  • Jakob Ingebrigtsen, Norgesmester og Europamester i friidrett

  • Simen Halle Haugen, friidrett, Norgesmester på distansen 5000m

  • Gunhild Halle Haugen, friidrett, flerårig norgesmester

  • Sindre Buraas, langdistanse friidrett

  • Ingeborg Scheve, freelance sportsjournalist

  • Norges Roforbund

  • Olaf Tufte, Olympisk Mester i roing

  • Kjetil Borch, Verdensmester i roing

  • Nils-Jacob Hoff, Verdensmester i roing

  • Kristoffer Brun, Verdensmester i roing

  • Are Strandli, Verdensmester i roing

  • Birgit Skarstein, Verdensmester i roing

  • Manu Torres, fysisk hovedtrener for Sportsklubben Brann, Fotball Eliteserien

  • Christian Eggen Rismark, Sportsklubben Brann, Fotball Eliteserien

  • Emil Kalsaas, Sportsklubben Brann, Fotball Eliteserien

  • Kristoffer Haugen, Molde FK, Fotball Eliteserien

  • Håvard Haukenes, Norgesmester i kappgang

  • Iver Johan Knotten, Joker Icopal, proffsyklist

  • Markus Lie, Norgesmester i svømming

  • Tim-Robin Lihaug, Norges beste proffbokser i vektklassen super mellomvekt

  • Tobias Svendsen Foss, Sykkel, proffsyklist for Jumbo-Visma

  • Anders Skaarseth, Sykkel, proffsyklist for Cofidis Pro Cycling Team

  • Sara Busic, mellomdistanseløper, friidrett, 2. plass 800-meter Junior NM U20

  • Asle Rønning Tjelta, Testleder for Olympiatoppen

  • Norges Idrettshøgskole, Oslo

  • Olympiatoppen Sør-Vest, Stavanger

  • Andreas Askjer, Lillehammer Cycleklubb, terrengsykkel

  • Kristian Grue, Norgesmester Triathlon

  • Utvalgte bedrifter

  • Elkjøp Nordic

  • SWIX Blåswixbutikken, Lillehammer

  • Hvaler Kommune, Teknisk Etat

  • Lillehammer Kommune, Teknisk Etat

  • Aktiebolaget Strömstadslokaler, Strömstad

  • Forvaltning/Drift/Vedlikehold, Marker Kommune

  • Miljø-, og Teknikketaten, Eidsberg Kommune

  • Boligkontoret, Sarpsborg Kommune

  • Teknisk Avdeling, Halden Kommune

  • Teknisk Avdeling, Lillehammer Kommune

  • Dahles Eiendomsselskap As, Sarpsborg

  • Gamlebyen Modelljernbanesenter, Fredrikstad

  • Gamlebyen Gårdeierforening, Fredrikstad

  • PM Regnskap AS, Fredrikstad

  • Askus Regnskap, Lillehammer

  • Galleri Gunne, Fredrikstad

  • Boss Of Gloss Bilpleie AS, Sarpsborg

  • Vision Security-Systems AS, Sarpsborg

  • FUS Barnehager

  • Østlandske Skadedyrkontroll, Borgenhaugen, Sarpsborg / Hallingdal, Nesbyen / Larvik

  • Lillehammer Dyreklinikk, Lillehammer

  • Borge Veterinærkontor, Sellebakk / Fredrikstad

  • Zoo-Hjørnet Østfoldhallen, Fredrikstad

  • Fredrikstad Naprapat-, og Hudpleieklinikk, Fredrikstad

  • KAN Frisør

  • Salong Unic, Sandefjord

  • Industrifinans AS, Oslo

 

Flere referanser kommer ettersom de samtykker. Utdrag av mailer fra privatkunder (samtykke gitt):

 

  • «Far sjøl i huset var først skeptisk, men nå er han den som styrer renserne! :-)» Asta, Stange

  • «Lukta på bleierommet er helt borte nå! Wenke, barnehage i Lillehammer

  • «Pollensesongen blei plutselig forkortet til ingenting…» Aleksander og Inger, Lillehammer

  • «Nå sover jeg mye bedre, og gjennom nesten hele natten. Før våknet jeg alltid klokka fire på natten.»

  • Arvid, Moelv

  • «Endelig kunne arkivet i kjelleren bli ryddet ordentlig opp i! Astmaen min har holdt meg borte fra alle papirene der nede inntil nå!» Johnny, Lillehammer

  • «Jeg tørrhoster ikke lenger, og har en fantastisk atmosfære hjemme! Takk!» Oddlaug, Otta

  • «Sønnen vår på 9 år sier han merker veldig forskjell på allergien og bruker renseren hver eneste dag!» Kenneth, Follebu

  • «Den ekle lukta i kjelleren forduftet med M501 sin ozone!» Knut, Lillehammer

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

ACA ALWAYS CLEAN AIR AS

© 2016 by DesignSirkus